Stand Koruma Kepenkleri

Otomatik kepenkler, iş yeri ev ve garajlarınızın güvenliğini sağlama konusunda en kullanışlı ve görünüm olarak estetik çözümlerdir. Stand Koruma kepenkleri içi poliüretan dolgulu alüminyum panellerden oluşmaktadır. Üretiminde kullanılan malzemeler itibari ile kullanım ömürleri de oldukça uzundur. Ayrıca bu kepenklerin tümüyle alüminyum ve poliüretandan üretilen paletleri de korozyon oluşumuna yer vermemektedir.

Otomatik Kepenk kullanımı her geçen gün hızla artmaktadır. Güvenilir, uzun ömürlü ve pratik olması kullanımının yaygınlaşmasındaki en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kullanımın artması ile birlikte otomatik kepenk tasarımları da her geçen gün çeşitlenmiştir. Bu çeşitlilik ile birlikte otomatik kepenk kullanılacak alanlarda artmıştır. Güvenlik önlemi anlamında her alanda kullanılabilen kepenkler, kullanılacak alanlara göre optimize edilebilmektedir.

Firmamız İkizler Kepenk, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, istenilen ebat ve tasarımlarda kepenk hizmeti sunmaktadır.

Stand Kepenkleri Nerelerde Kullanılır?

Bilindiği üzere otomatik kepenkler bir şekilde kapı görevi görmektedir. Mağaza, iş yeri, garaj, ev ve pencerelerde çoğunlukla kullanılan kepenkler tüm bu alanlarda aşılması güç bir kapı görevi üstlenmektedir. Ancak kepenk kullanımları yalnızca kapalı alanlarla sınırlı değildir. Örneğin büfeler tamamıyla otomatik kepenk sistemleri ile çerçevelenebilmektedir. Bunun yanında dışarıda muhafaza edilmesi gereken ürün, stand ve dolaplar içinde otomatik kepenkler rahatlıkla kullanılabilmektedir. Alınabilecek en üst düzey güvenlik önlemi olarak bu kepenk tasarımları karşımıza çıkmaktadır.

Kendi standlarında sergilenen ürünlerin de güvenliğinin sağlanması için otomatik kepenkler uzun vadede en ekonomik, ergonomik ve pratik ürünlerdir. Stand Kepenkleri, firmamız tarafından müşteri ve kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Estetik görünümleri ile de her zevke hitap etmektedir. Stand koruma kepenkleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu kepenkler de tıpkı diğer otomatik kepenkler gibi oldukça kullanışlı ürünlerdir.  Güvenlik konusunda hiçbir zafiyete yer vermeyen bu ürünler ile standlarınız için üst düzey güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Firmamız İkizler Kepenk, otomatik kepenk ile ilgili her türlü montaj, bakım onarım ve arıza servisleri hizmetlerini siz müşterilerini firma garantisi ile sunmaktadır. Uzman çalışan kadromuz ile birlikte her konuda müşterilerimize tüm donanımlı yeni nesil teknolojiler ile hizmet sağlamaktayız.

Birinci sınıf kepenk sistemleri ile sektörde kendisini kanıtlayan ve referansları ile var olan bir firma olarak sizlere 7/24 bir telefon kadar yakınız. İhtiyaç duyduğunuz her an bizlerle iletişime geçebilirsiniz.