Sensörlü Kepenk

Sensörlü Kepenk, ev, iş yeri, depo, dükkan ve garajların güvenliğinin sağlanması açısından büyük önem arz etmektedir. Sensörlü kepenkler, kullanıldığı alanı korumasının yanı sıra imalatında kullanılan malzemeler itibari ile tercih edilebilecek en güvenilir kepenk çeşitlerindendir.  Tercihe bağlı olarak korozyon oluşumunu engelleyen ve yangına dayanıklı maddeler kullanılarak da satışa sunulabilmektedir.

İkizler Kepenk, otomatik kepenk sistemleri hususunda öncü firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri ihtiyaçları ve tercihlerine bağlı olarak istenilen renk ve malzemeler kullanılabilmektedir. Firmamız, mağaza, ofis, garaj, ev , depo ve iş yerleriniz için tüm istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek donanım ve tecrübeye sahiptir.

sensörlü-kepenk

Sensörlü Kepenklerin Özellikleri

Sensörlü kepenk sistemleri, en güvenilir kepenkler arasında yer almaktadır. Üretildikleri özel malzemeler itibari ile sensörlü kepenklerin aşılması oldukça güçtür. Güvenliğin sağlanması zaruri olan tüm alanlarda, özellikle hırsızlığa karşı alınabilecek en doğru güvenlik önlemi olarak sensörlü kepenkler gösterilmektedir. Aşılmasının neredeyse imkansız olmasının yanı sıra, bu kepenkler sensörleri sayesinde kapanma esnasında altında bulunan herhangi bir canlı ya da nesneyi algılayarak otomatik olarak stop etmektedir. Can ve mal kayıplarının yaşanmasını da engellemesi nedeniyle kullanılabilecek en güvenli kepenk sistemidir.

Sensörlü kepenkler sıkışma önleyici kepenkler olarak da bilinmektedir. Kullanıldıkları alanlarda yüksek muhafaza gücü sağlayan sensörlü kepenkler istenilen her alana optimize edilebilmektedir.

İkizler Kepenk, ihtiyaçlarınızı alanında uzman saha personelleri ile  analiz ederek, en doğru sensörlü kepenk sistemlerini hizmetinize sunmaktadır.

Sensörlü Kepenk Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Kepenk sistemleri oldukça hızlıdır. Kullanım açısından pratik ürünlerdir. Yüksek güvenlik sağlamaktadır. Her türlü hava, iklim ve doğal afet durumlarına karşı  dayanıklıdır. Kullanım ömrü oldukça uzundur. Isıyı muhafaza etme özelliğine sahiptirler. Kepenk modelleri  her istek ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanabilmektedir. Firmamız, süreç boyunca müşterileriyle titizlikle ilgilenerek tüm ihtiyaçlarına karşılık vermeyi hedeflemektedir. Dekoratif olarak tasarlanabilen geniş renk seçenekleri ile tüm kepenk sistemlerine uygulana bilir. Uzaktan kumanda ile çalışmakta ve kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Kepenk sistemlerinin yaygın bilinen bir diğer özelliği düşük maliyetli kullanım avantajı sunmasıdır. Kullanım ömürlerinin uzun olması ve elektrik aksamları ile motor aksamlarının enerji tasarrufu sağlaması büyük avantajlarındandır. İkizler Kepenk, uzun ömürlü kullanım garantisi sunduğu sensörlü kepenklerde her türlü arıza, bakım, onarım ve montaj hizmetleri ile müşterilerine süreç boyunca garanti vermektedir. Tüm avantajları ile son teknoloji ürünü sensörlü kepenk sistemleri diğer tüm kepenk sistemlerinden kaliteli, dayanıklı ve güvenilirdir. Uygun fiyat garantisi ve profesyonel işçilik ile hizmet sunan firmamızdan daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz.