Kepenk Arıza Servisi

Kepenk arıza servisi, otomatik kepenklerin çalışmadığı ya da herhangi bir arıza verdiği durumlarda gerekli tamir, bakım ve onarım işlerini yapan yetkili ekibin dahil olduğu servis hizmetidir.

Bilindiği üzere bu kepenkler, otomatik bir sisteme sahiptir ve tüm parçaları bir bütün halinde hareket etmektedir. Sahip oldukları bu sistem kendi içinde birçok parça ve mataryel bulundurmaktadır. Bu nedenle otomatik kepenkler diğer her otomatik ve elektronik cihazlar gibi arıza verebilmektedir.

Otomatik Kepenkler Neden Arızalanır?

Temelde bu kepenklerin arızalanmasındaki en önemli etken, bakım ve onarım işlemlerinin zamanında yapılmamış olmasıdır. Ancak yine de kullanım şekli de büyük ölçüde önem arz etmektedir. Otomatik kepenkler, kullanım aşamasında dikkat isteyen cihazlardır. Tüm bunların yanı sıra elektrik ile ilgili bazı problemlerde karşımıza çıkabilmektedir. Kepenk satın almaya karar veren kişilerin, kalite malzemesine dikkat etmeleri gerekir. Kalitesiz malzemelerden oluşan cihazlar çok sık arıza verebilmektedir.

Bu gibi arızaları çözmek için yetkili servis aranmalı, problem çözmek adına yardım alınmalıdır.  Özellikle elektrik kaynaklı arızlara yaşandığında mutlaka sigortalar kapatılmalıdır. Kepenk arıza servisi, gelene kadar arızalı kepenklerin altından geçilmemeli ve kullanılmamalıdır.

İkizler Kepenk, müşterilerine alanında uzman çalışan kadrosu ile 7/24 kepenk arıza servisi hizmeti sağlamaktadır. 

Otomatik Kepenk Arızaları Nelerdir?

Kepenk sistemlerinde bulunan parçalardan bir veya birkaçı aynı anda arıza verebilmektedir.  Otomatik kepenklerde oluşması mümkün olan bazı arızalar şunlardır.-Kepenk motorlarında oluşan motor arızaları

  • Kepenk sisteminde bulunan alıcı kartlarında oluşan arızalar.
  • Çelik askı veya yaylarda oluşan arızalar.
  • Kepenk paletlerinin sıkışması ve kırılması.
  • Otomatik sistem güç kaynaklarında oluşan arızalar.

Kepenk sisteminde oluşan arızaların ana kaynağını ancak işin ehli yetkili kişiler anlayabilmektedir. Arızalar ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda, can ve mal güvenliğiniz için tecrübeli uzman firmalar ile iletişime geçmelisiniz.

Firmamız, yılların getirdiği tecrübe ile müşterileriyle arıza servisi hizmetleri boyunca iletişim halinde ve tüm süreci titizlikle yürütmektedir. Profesyonel kadromuz ile işinin ehli ustalarımız, arızalarınızın giderilmesi için ivedilikle çalışmaktadır.

Kepenk Arıza Servisi konusunda gelişmiş ağımız ile arızalarınızı en kısa zamanda çözmek için İkizler Kepenk 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Arıza Servis Hizmetimiz, Kepenk Arıza Servis Fiyatları ve Otomatik Kepenkler konusunda daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.