Zeytinburnu Kepenk Tamiri

Zeytinburnu  otomatik kepenk tamiri hizmetleri ile firmamız, ekonomik açıdan tasarruf etmenize ve işinizin aksamasına neden olan gereksiz arıza süreleri ile uğraşmamanızı sağlamaktadır.  Kapsamlı kepenk tamir ve bakım planlarımız ve uzman kadromuz ile 7/24 çözüm ortağınız olmak için hazırız.

Zeytinburnu Kepenk Tamir Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz?

Zeytinburnu otomatik kepenk servisi  hizmetlerimiz için talepte bulunmanız halinde, geniş servis ağına sahip tam donanımlı ve uzman ekibimiz beklentilerinizi ve güvenlik standartlarınızı en kısa sürede karşılayacaktır.  Ücretsiz kepenk arıza tespiti için adresinize intikal eden kepenk tamir ustalarımız kepenklerinizin kullanım sıklığına bağlı olarak ihtiyacınız olan yıllık kepenk bakım ve onarım hizmet sayısını sizlere bildirecektir. Ayrıca uzmanlarımız herhangi bir arıza durumunda sizlere danışmadan hiçbir işleme başlamayacaktır.

Kepenk servisimiz ile gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz kullanıcılar için güvenlik denetimi amaçlıdır ve onarım için adrese gelen ekibimiz gerekli tüm müdahaleleri yapmaktadır.  İkizler Kepenk, bölgenin en güvenilir kepenk tamir firması olarak en kaliteli servis hizmetlerini sunmaktadır

Zeytinburnu Otomatik Kepenk Tamiri Hizmetlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız kapsamında sunduğumuz tüm hizmetlerimiz, %100 garantili ve TSE belgeli yüksek kaliteli ürünler ile sağlanmaktadır. Firmamız, bölgede ve tüm İstanbul’da güvenilirliği ve kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu hususta firmamızın en güvenilir referansları, sağladığı yüksek müşteri memnuniyetleridir. Otomatik kepenk, panjur ve otomatik kapı söz konusu olduğunda çok kapsamlı servis hizmetleri sunmakta ve her soruna kolaylıkla çözüm üretebilmekteyiz. Sağladığımız servis ağımız tüm firmalardan ayıran birçok özelliği bulunmaktadır.

  • 24 saat acil kepenk tamir servisi
  • Tam donanımlı servis ekipmanları ve araçlar
  • Mesleki belgelere sahip tecrübeli ve akredite ekip arkadaşları
  • Üretimde özel tasarımlar, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yapılan çalışma ve ücretsiz müşteri desteği sağlama
  • Uygun maliyetli, ekonomik çözümler
  • Profesyonel bakım planları ve çok yönlü teklifler
  • 7/24 müşteri hizmetleri ve acil durum desteği
  • Güvenilir ve garantili hizmet

 

Ayrıca servis hizmetlerimiz kapsamında yalnızca kepenk tamiri değil birçok hizmet sunmaktayız. Servis ağımız müşterilerimize kepenk montajı, kepenk bakımı gibi daha birçok hizmeti sağlamaktadır.

Onarımı mümkün olmayan kepenkler için ikinci el kepenk alım satımı da yapmaktayız.

Zeytinburnu Kepenk Tamir Fiyatları Ne Kadar?

Zeytinburnu kepenk tamir fiyatları, firmamız tarafından sizler için en uygun şekilde belirlenmektedir. Kepenk tamir fiyatları için önceden fiyat verilmesi yanlış bir tutumdur. Çünkü fiyatları belirleyen etmenler bulunmaktadır. Bizlere arıza durumlarında ulaşan müşterilerimizin konumları, işçilik maliyetleri, arızanın boyutu, kepenk çeşit ve boyutu, parça değişimi gibi faktörler fiyatları belirlemektedir. Firmamız bu doğrultuda her müşteri özelinde tüm şartları değerlendirmekte ve müşterilerine fiyatlandırmalar yapmaktadır. Firma garantisi ile sunduğumuz tüm hizmetlerimiz yüksek kalite ve büyük bir özenle sizlere ulaştırılmaktadır.

Hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için 7/24 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.