Ümraniye Kepenk Tamiri

Ümraniye kepenk tamiri, hizmetlerimiz ile kaliteyi güvenle buluşturarak 7/24 çalışmaktayız. Firmamız hizmetlerini uzman kadrosu, kaliteli malzeme ve işçilik imkanı ile sunmaktadır.

Sektörde edindiğimiz yılları aşkın tecrübe ile çalışan bünyemize eklenen profesyonel kepenk tamir ustalarımız, ihtiyacınız olan her an bir telefonla yanınızda.

Ümraniye Kepenk Arızaları Nelerdir?

Ümraniye kepenk arıza servisimiz ile dilediğiniz gün ve saatte semtin her konumunda hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize firma garantisi ile sunmaktayız.

Otomatik kepenk sistemleri, estetik görünümleri ve yüksek güvenlik önlemi sağlamalarının yanı sıra, kullanım ömürleri oldukça uzun olan cihazlardır.

Ümraniye kepenk tamiri

Üretildikleri malzemeler nedeniyle, aşınma ve korozyon oluşumu gibi olumsuzlukların oluşmasını engellerler. Bu avantajları ile günümüzün en sık tercih edilen kapı sistemleri arasında yer alırlar. Dayanıklı bir ürün olmasına rağmen bazı faktörler kepenk arızaları oluşmasına neden olur. Bunların başında kullanım hataları ve kepenk bakımlarının vaktinde yapılmamış olması gelir. Başlıca kepenk arızaları şunlardır;

  • Kepenk motorlarında oluşan arızalar
  • Alıcı kartları ve kutularının arızaları
  • Kepenk paletlerinde sıkışma ya da kırılma olması
  • Diğer kepenk aksesuarlarının hasar alması

Ümraniye kepenk servisi ekibimiz ile, siz değerli müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti garantisi sağlayarak arıza tamir ve bakım hizmetlerini büyük bir ustalıkla sağlamaktayız. Uzman ekibimizin arıza tespitlerini yerinde ve vaktinde tespit etmesinin hemen ardından arızalara hızlı ve güvenilir bir şekilde müdahale etmekteyiz.

Otomatik Kapı Bakımınızı Bizlere Yaptırın

Ümraniye otomatik kapı tamiri hizmetimiz ile, otomatik kapılarınızın arızalarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Uzman ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile kapılarınızı en iyi ve profesyonel bir şekilde onarıyoruz.

Ümraniye’de Otomatik Kepenkler Neden Arızalanır?

Daha önceden de belirttiğimiz gibi kepenklerin arızalanmasının bir ya da birkaç nedeni olabilir. Önemli olan arıza tespitlerini vaktinde ve doğru yapmaktır. Kullanıcıların birçok arıza çeşidini, yetkili bir servisten yardım almadan çözebilmesi neredeyse imkansızdır.

  • Kepenk bakımlarının vaktinde ve tam yapılmaması
  • Kullanıcıların yanlış kullanımları
  • Elektrik aksamlarında oluşan kısa devreler
  • Elektrik hattında ters akım meydana gelmesi
  • Cihaz parçalarının kırılması, sıkışması ya da mekanizmanın bozulması

Ümraniye’de Acil Daraba Tamiri Hizmeti Veriyoruz !

Hizmet bölgelerimizden biri olan Ümraniye daraba tamircisi hizmetimiz ile otomatik kepenklerde ve kapılarda oluşan arızaları hızlı şekilde tamir ediyoruz. Daraba sorunları, her insanın canını sıkan ve bozulduğunda da açılması imkansıza yakın olan arıza çeşitleridir. Elbette ki bu durum her iş yeri sahibinin canını sıkmaktadır. Ancak endişelenmeyin, İkizler Kepenk olarak oluşan arızayı hızlı bir şekilde tespit ediyor ve tamiratını gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekip ve uzman çözümler için hemen arayın. İletişim numaramız: 0 533 123 39 38

Ümraniye Kepenk Arızaları Nasıl Anlaşılır?

Belirttiğimiz arıza sebeplerinin meydana gelmesi ile birlikte kepenklerin çalışmasında bazı olağandışı haller kolaylıkla gözlemlenebilir. Bunların başında; kepenklerin açma kapama işlemleri esnasında garip sesler çıkarması, cihazın takılması, yamuk durması ya da bir anda hiç çalışmaması arıza olduğunun göstergesidir. Bunlardan bir ya da bir kaçının görülmesi halinde vakit kaybetmeden derhal servis çağırmak gerekir.

Ümraniye otomatik kapı tamiri

Firmamız, Ümraniye otomatik panjur tamiri hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an çözüm ortağınız olmak için hazırdır. Unutulmamalıdır ki, kepenklerin işin ehli olmayan acemi ya da uygun fiyat vaadiyle karşınıza çıkan merdiven altı firmalar tarafından tamir edilmesi büyük kayıplar yaşamanıza neden olacaktır. Giderilmesi mümkün arızaların boyutları giderek artabilir ve bu doğrultuda cihaz kullanılamayacak hale gelebilir. Bu durum müşterilerin maliyetlerini de yükseltmektedir.