Tuzla Kepenk Tamiri

Tuzla kepenk tamiri hizmetlerimiz ile semtin her bölgesinde kepenk arızalarının giderilmesi hususunda itina ile çalışmaktayız. Cihazlarınız, firmamız güvencesi ile ustalıkla onarılmaktadır.

Tuzla Otomatik Kepenk ve Panjur Arızaları Nelerdir, Nasıl Anlaşılır?

Motorlu kepenk ve panjurlar elektronik cihazlardır. Üretildikleri malzeme yapısı itibarı ile her ne kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olsalar da arızalanmaları da söz konusudur. Cihazların kullanımına devam edilebilmesi ve mali açıdan zarar etmemek için, işin ehli uzman kişiler ve firmalardan yardım almak gerekir. Bu cihazlarda;

  • Motorun arızalanması ya da bozulması
  • Askılarda kopma yaşanması
  • Alıcı kartının bozulması
  • Paletlerin kırılması ya da sıkışması
  • Yayların sıkışması gibi arızalar, sıklıkla karşılaşılan arızalardır.
Tuzla kepenk tamiri

Tuzla Otomatik Kapı Problemleri İçin Arayın !

Tuzla otomatik kapı tamiri hizmetimiz ile, otomatik kapılarınızın her türlü arızasına teknik destek ekibimiz ile yardımcı oluyoruz. Ekibimiz, kapınızın performansını ilk başta olduğu gibi yapmak için arızaları hızla tespit edip gideriyor. Acil durumlarda dahi hızlı müdahaleyle sizleri mağdur etmiyoruz.

Daraba Problemleri Gözünü Korkutmasın !

Darabalar (kepenkler) bozulduğunda her insanın gözünde bir korku oluyor. Fakat artık bu durumu Tuzla daraba tamircisi ekibimiz ile çözmeye geldik. Kepenklerinizde ne tür sorunlar ve arızalar olursa olsun her türlü sorunu firma olarak çözüyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız ile kepenklerinizin ilk günkü gibi çalışması için de çaba sarf ediyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetini en üst planda tutmaya da özen göstererek uygun fiyatlı tamir yapmaya çalışıyoruz. Kepenkte başıma bela oldu demeyin, hemen firmamız ile iletişime geçin.

Tuzla Otomatik Kepenk Alıcı Kartı ve Kumandası Arızalanır Mı?

Kepenklerin kontrol edilmesini sağlayan kumundalar, sistemde yer alan alıcı kartlar sayesinde algılanır. Kepenk alıcı kartları arızalanabilen parçalardır. Hatta en sık karşılaşılan kepenk arızaları arasında yer almaktadır. Aynı şekilde otomatik kepenk motorları da arızalanabilir ya da bozulabilirler. Arızalanmaları durumunda tamir ve onarım ile kolaylıkla çalıştırılabilirken, diğer durumlarda bu parçaların değişmesi gerekebilmektedir. Bu tip arızaların en yaygın sebepleri arasında; elektrik kaynaklı kısa devreler, cihazın miladını tamamlamış olması ve kullanıcıların kullanımda yaptıkları hatalar yer almaktadır.

İkizler kepenk, Tuzla kepenk motoru tamiri hizmetleri ile bu tip arızaların da hızlıca giderilmesi için hizmet sunmaktadır.

Tuzla otomatik kapı tamiri

Tuzla Otomatik kepenk ve panjur tamiri, güvenilir ve kaliteli arıza onarım hizmetleri sunan kişi ve firmalara teslim edilmelidir. Elektrikli ve motorlu panjurlar basit bir sistem ile çalışırlar. Cihazlar oldukça dayanıklıdır ancak hassas bir mekanizmaya sahip oldukları da su götürmez bir gerçektir. Bu nedenle, arızalara müdahalede bulunmak ve yanlış bir işlem yapmak kalıcı hasarlara neden olabilir. Ayrıca bu tip hatalar maliyeti de artırır.

Bu tarz olumsuz durumlarla karşılaşmamak ve arızalanan cihazlarınızı tamir ettirip daha uzun yıllar kullanabilmek için Kepenk tamiri tuzla, hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.

Tuzla kepenk servisi, 7/24 hizmet anlayışı ile dilediğiniz her an bir telefon kadar uzağınızdadır.

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak, arıza onarım hizmetlerimiz için talepte bulunabilirsiniz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana, işini hakkıyla yapan tecrübeli ve profesyonel çalışan kadrosuyla %100 garantili, güvenilir ve kaliteli hizmet olanağı sağlamaktadır. Bizler, tüm Anadolu yakası semtlerinde olduğu gibi Tuzla’da da çözüm ortağınız olmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.