Şişli Kepenk Tamiri

Şişli otomatik kepenk arıza servisi, hizmetlerimiz ile kepenk arızalarınızda servis arayışlarınıza son veriyoruz. İkizler Kepenk olarak bizler, 7/24  Şişli otomatik kepenk tamiri hizmetlerimiz ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

Kepenk arızalarınızın giderilmesi için pahalı bir firmaya ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey güvenilir ve işinde uzman bir firma ile çalışmak. Tam da bu noktada İkizler Kepenk, ekonomik ve firma güvenceli çözümleri ile servis desteği sağlamaktadır.

Şişli Kepenk Arızalarında Ne Yapmalıyım?

Otomatik kepenk sistemlerinde meydana gelen hasar veya arıza durumları, genellikle mekanik sistemin bulunduğu alandan kepenk tamir ustaları tarafından tespit edilir.

Şişli otomatik kepenk arızaları kapsamında onarım hizmeti verdiğimiz yerlerde karşılaştığımız tipik arızalar şunlardır:

  • Kepenk kilit mekaniğinin çalışmaması
  • Otomatik kepenk kapaklarının tamamen kapatılamaması ya da açılamaması
  • Kepenk paletlerinin sıkışması ya da paletlerde kırık gibi hasarlar meydana gelmesi
  • Rulo mekanizmasının asılı kalması veya bloklanarak çalışmayı durdurması
  • Bağlantı noktalarında kırık , korozyon oluşumu ve paslanma
  • Dış etkenlere bağlı olarak kepenk kapaklarında bükülme ya da zorlanma

Otomatik kepenkler söz konusu olduğunda, bakımları düzenli yapılmayan ve kullanıma bağlı hatalara maruz kalan cihazlarda bu gibi arızalar ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Firmamızdan arıza durumlarında dilediğiniz her an servis desteği talebinde bulunabilirsiniz. Arıza onarımı işlemini kullanıcıların kendi başına yapmaları olanaksızdır. Bu davranış cihaz arıza boyutunu artıracak, mali açıdan zarara uğramanıza neden olacaktır. Ayrıca mal ve can güvenliğinizde tehlikeye girecektir.

Şişli Otomatik Kepenk Arızalarını Nasıl Onarıyoruz?

Şişli  otomatik kepenk tamiri elbette kullanıcıların  kendi başına yapabilecekleri bir işlem değildir. Kepenk kullanıcıları basit sorunlar karşısında birkaç adım ile sorunu çözüme kavuşturabilirler. Ancak can ve mal güvenliği açısından arıza durumları için kesinlikle uzman desteği alınmalıdır.

Otomatik Kepenk Onarımı için gerekli bazı malzemeler; Özel vida ve makaralar, pul ve kilitleme silindirleri, mil yatakları, yedek aksesuar ve parçalar. Bu malzemeler kepenk sektöründe kullanılan özel malzemelerdir. Bu malzemelerin yanı sıra; motor, levye, alıcı kartı ve vidalama araçları gibi araçlarda kullanılmaktadır.

Bu tarz malzeme ve araçlar, tecrübe sahibi kepenk tamir ustaları tarafından kullanılarak onarım işlemi gerçekleştirilmelidir. Uzman ekibimiz, kepenk sisteminizin tüm bileşenlerini ve sistemlerini optimum kalite araç gereç ve parçaları ile mümkün olan en hızlı şekilde onarmakta ya da değişimini sağlamaktadır.

Şişli kepenk servis kadromuz, semtin her bir konumunda yedek parça temini ve arıza onarım işlerini hızlı ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şişli servis hizmetlerimiz kapsamında; otomatik kepenk güç kaynağı tamir ve  satışı, kepenk montajı, ikinci el otomatik kapı sistemleri alımı ve satımı, ve tamir bakım onarım hizmetleri, otomatik panjur sistemlerinin satışı ve montajı gibi çok yönlü hizmetler sağlamaktayız.

Şişli Kepenk Tamir Maliyeti Ne Kadar?

Şişli kepenk tamir fiyatları, müşteri konumu, kepenk arıza boyutu, kepenk ebat ve çeşitleri, işçilik maliyetleri gibi faktörler değerlendirilerek belirlenmektedir. Detaylı fiyat ve servis bilgisi için iletişim numaralarımız ve web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.