Maltepe Kepenk Tamiri

Maltepe kepenk tamiri ile İstanbul Anadolu yakasının her semtinde olduğu gibi itina ile servis hizmetleri sunmaktayız. Otomatik kepenk arızaları, firmamız güvencesi altında giderilmektedir.

Maltepe Otomatik Kepenk Kullanılan Alanlar Nerelerdir?

Kepenkler, işyeri, ev ve garajlarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla üretilmiş cihazlardır. Otomatik kepenk sistemleri, uzaktan kumanda ya da bir kontrol düğmesi ile çalıştırılırlar. Kullanım kolaylığının yanı sıra üst düzey güvenlik vaadiyle eski hantal kepenklere nazaran daha çok tercih edilirler. Kepenklerin üretim aşamasında kullanılan malzeme ve kaplamalar dışarıdan gelebilecek her türlü tehdit ve hava olaylarına karşı üstün koruma sağlarlar ve çok uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilirler.

Maltepe kepenk tamiri

Otomatik kepenkler, günümüzde yazlıkların pencere ve kapılarının kapatılmasında, garaj kapılarında ve stand kepenkleri olarak geniş kullanım alanı bulurlar. Üst düzey güvenlik önlemi olarak ve dekoratif bir görünüm sağlayarak Maltepe kepenk kullanımı semtin birçok bölgesinde işyeri ve mağazalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanımlarının bu kadar kolay olması ve yüksek güvenlik sağlamaları ile açık her alanı kapatmak maksadıyla gönül rahatlığı ile kullanılabilirler.

Kapı Açılışında Gecikme veya Durma Problemlerine Son !

Otomatik kapınız açılırken gecikme veya durma yapıyorsa bu tür sorunlara dur diyoruz. Maltepe otomatik kapı tamiri servisimiz ile, kapılarınızın sorunlarını deneyimli personellerimiz ile çözüme ulaştırıyoruz. Bir yandan arızayı hızla giderirken düzenli bakım da uygulayarak kapınızın ömrünü uzatıyoruz. Kapı tamirine ihtiyacınız var ise bizleri arayın hızlı bir şekilde gelelim.

Maltepe Kepenk Servisi Ekibimiz İle Kepenk Montajı Sunuyoruz

Maltepe kepenk servisi çalışanlarımız ile kepenk montajlarınız da yanınızdayız. Kepenk montajının önemli ve dikkatli bir şekil de yapılması, hem hırsızlığa karşı hem de kepengin uzun ömürlü olmasını sağlar. Firmamız sizin için en uygun kepenk seçeneğini sunuyor ve sorunsuz bir şekil de kullanmanıza olanak sağlıyor.

Daraba Tamiri İle Sorunları Anında Çözüyoruz

Maltepe daraba tamircisi ekibi olarak sorun ve arıza çıkartan kepenkleri hızlı bir şekilde tamir ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ile kepenklerinizi yani darabalarınız da oluşan her türlü arızayı çok çabuk çözüme kavuşturabiliyoruz. Ayrıca tamir işlemini yaparken daha uzun ömürlü kalmasını sağlamak için de ekstra olarak bakımını yapıyoruz. Her gün ve her saatte hizmet veriyor olup acil işlerinize de çok hızlı bir şekilde yetişiyoruz. Fiyatlarımız hakkında veya servis çağırmak için iletişim numaramız: 0 533 123 39 38

Maltepe Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Bu sistemler kolay arıza veren veya bozulan sistemler değillerdir. Ancak kepenklerin sıkışması sonucunda bazı işlevlerini zamanla yitirebilirler. Paletlerin sıkışması esnasında kepenk motoru halen çalışmaya devam ettiği için cihaz kilitlenebilir. Böyle bir durumda birçok parçanın zarar görmesi söz konusudur. Sıkışan kepenkleri zorlamak ve çalışmasını durdurmamak geri dönülmez bir yola girilmesine sebebiyet verebilir. Ayrıca kepenk çalıştırılırken garip sesler duyulduğu anlarda, kepenkler kapatılmalı ve çalıştırılmaya ısrarla devam edilmemelidir.

Kepenk arıza tamiri işlemlerine, kumanda pilleri ve güç kaynağı denetlendikten sonra başlanır. Elektrik akışında bir problem olmamasına rağmen kepenkler arıza vermeye devam ediyorsa muhakkak Maltepe kepenk tamir ustalarına danışmak gerekir. Tamir, yay değişimi, parça sökme ve takma, motor ya da akü değişimi gibi işlemlerle gerçekleştirilir ve ürün onarımı böylece tamamlanır.

Maltepe otomatik kapı tamiri

Otomatik kepenk bakımları vaktinde ve eksiksiz yapıldığı, hor kullanılmadığı takdirde kolay kolay arıza vermeleri söz konusu değildir. Ayrıca elektronik cihazlar olan bu ürünlerin parçalarının su ile temasından kaçınmak ve temizliğini özenle yapmak da arıza durumlarını en aza indirecektir. İkizler Kepenk, sektördeki yılları aşkın tecrübesi ve iş ahlakıyla Maltepe Kepenk tamir, arıza servisleri hususunda müşterilerine %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. Semtin her bölgesinden 7/24 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı kepenk tamir fiyat bilgisi alabilirsiniz.