Kadıköy Kepenk Tamiri

Kadıköy kepenk tamiri ağımızda Kadıköy kepenk arıza servislerimiz de yer almaktadır. Bu servislerimizi sağlarken müşterilerimizin memnun olması açısından her türlü gayret ve çabayı sarf etmekteyiz. Ayrıca hizmetlerimiz daire %100 garantili arıza servisleri olarak sunulmaktadır.

Otomatik Kepenkler Nasıl Çalışır?

Kepenk sistemlerinin çalışması için gerekli belli başlı parçalar vardır. Bunların bir araya gelmesi ve elektronik olarak bir aksamda birleşmesi ile birlikte otomatik sistem devreye girmiş olur. Bu kepenklerde bulunan alıcı kartları, cihazların kumandalar ile kontrol edilmesini sağlar. Kumandaların yanı sıra kontrol butonları ile de kepenk açma ve kapama işlemleri kolaylıkla sağlanabilmektedir.
Otomatik kepenk parçaları;
-Boru, tüp motor, lamel (palet), davlumbaz, ray, ön ve arka kutulardır. Ayrıca kepenklerin otomatik olarak açma komutunu alabilmesi adına, kumanda sistemi ve kontrol alıcısı da gereklidir. Kadıköy otomatik kepenk sistemlerinin montajı bu parçaların bir araya getirilmesi ile yapılır. Firmamız en kaliteli kepenk parçalarını müşterileri için bir araya getirerek kaliteli işçilikle buluşturmaktadır. Montaj hizmetlerimizde aynı özen ve titizlikle usta çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kadıköy kepenk tamiri

Otomatik Kapı Açılışında Sorunlar mı Var?

Otomatik kapılar zamanla yıprandığından dolayı bazı problemler ile karşılaşmanız gayet doğal. Kadıköy otomatik kapı tamiri hizmetimiz ile her türlü kapı sorununu kökten çözüme ulaştırıyoruz. Uzman ekibimiz ile hızlı ve sonuç odaklı otomatik kapı tamiri için bizleri arayabilirsiniz.

Otomatik Kepenkler Montaj Hataları Yüzünden Arıza Verir mi?

Kepenkler, belli bir elektronik sisteme bağlı olarak çalışan cihazlardır. Bu nedenle montajlarının doğru yapılması oldukça önemlidir. Kullanıcı hatalarının yanı sıra cihazların montajları yapılırken yapılan hata ya da eksikler de ciddi arızalara davetiye çıkarabilmektedir. Bu nedenle kaliteli ürünü seçmek kadar montajın da güvenilir, işin ehli kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Unutulmamalıdır ki montaj esnasında kalitesiz parçaların kullanılması ve montaj işleminin hatalı yapılması, sürekli arızalar ile karşılaşılmasına sebebiyet veren en büyük etkendir. Bununla birlikte sürekli maliyet söz konusu olmaktadır.

7/24 Acil Daraba Tamiri Hizmeti Veriyoruz

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kepenginiz mi bozuldu? Kadıköy daraba tamircisi hizmetimiz ile kepenk sorunlarını ve arızalarını hızlı bir şekilde tamir ediyoruz. Kepenk sorunlarınla baş başa kalmamak ve kapı kapı firma aramamak için İkizler Kepenk’i tercih edin. Deneyimli ustalarımız ve doğru arıza teşhisimizle sizlere ekstra bir ücret çıkarmıyoruz. Her türlü arızayı da hızlı bir şekilde buluyor ve sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Güvenilir, sorunsuz ve uygun fiyatlı hizmet için 0 533 123 39 38 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Kadıköy Otomatik Kepenk Montajı Nasıl Yapılır?

  • Cihaz raylarının dengesi sağlanmalı tam terazi olmalıdır
  • Cihazın motor tamburu doğru seçilmelidir.
  • Paletler boruya vidalanmalıdır.
  • Cihazın her parçasında olduğu gibi alıcı kartlarında da özenli ve doğru seçim yapılmalıdır.

İkizler Kepenk olarak firmamız, tüm bu şartları sağlayarak müşterilerine kalite ve güveni aynı anda müşterilerine sunmaktadır.

Kadıköy otomatik kapı tamiri

Bunun yanında Kadıköy kepenk montaj hizmetlerini de aynı özveri ile sağlamaktadır.
Kadıköy otomatik panjur tamiri hizmetlerimiz ve diğer tüm kepenk hizmetlerimizden yararlanmak, süreç ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firma iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Kadıköy’ün her yerinden sınırsız hizmetlerimize kolaylıkla erişebilirsiniz. Semtin tüm bölgelerinde hizmet verdiğimiz müşterilerimize sağladığımız memnuniyetler, firmamıza referans olmuş ve hizmetlerimizin devamlılığını sağlamıştır.