Güngören Kepenk Tamiri

Güngören kepenk tamiri hizmetlerimiz ile semtin her noktasında müşterilerimize 7/24 çözüm sunmaktayız. Firmamız, geniş servis ağı kapsamında müşterilerine birçok konuda yardımcı olmaktadır.

Otomatik kepenkler, depo, fabrika, iş yerlerimiz, mülklerimizin ve araçlarımızın güvenliğini sağlayan elektronik cihazlardır. Otomatik kepenkler, yüksek koruma sağlarken aynı zamanda kullanım kolaylığı sunarlar.

Güngören Kepenk Arıza Anlarında Neler Yapılmalı?

Güngören otomatik kepenk arıza durumlarında kullanıcılar oldukça dikkatli davranmalıdır. Bilindiği üzere otomatik kepenkler elektronik cihazlardır. Kullanıcı hataları ya da eskime sonucunda arıza yaşanabilir.

Güngören kepenk tamiri

Bu durumlarda kullanıcılar ilk olarak kumanda pilleri ve alıcıları kontrol etmelidir. Sorun kumanda kaynaklı değil ise cihaz resetlenebilir. Ancak bu durumda sorunu çözmüyor ise can ve mal güvenliği açısından en kısa sürede kepenk arıza servisi desteği alınmalıdır.

Otomatik kepenklerde sıklıkla karşılaşılan arızalardan biri de kepenk kapaklarında yaşanan açma kapama sorunlarıdır. Kepenk açma tamiri konusunda uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Bu gibi arızalar için yetkili ve güvenilir firmalar ile çalışmak gerekir. Aksi halde cihazda daha büyük ve dönülemez arızalar oluşabilir. İkizler Kepenk, güçlü referansları ve yüksek müşteri memnuniyeti oranları ile Güngören semtinin öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Güngören Otomatik Kapı Tamiri

Güngören otomatik kapı tamiri hizmetimiz, Güngören ilçesinde oturan müşterilerimizin otomatik kapılarında oluşan sorunları giderdiğimiz hizmettir. Otomatik kapılar, binaların ve işyerlerinin güvenliği için kullanıldığından arıza verdiği anda hemen tamir edilmelidir. Güngören kepenk servisi olarak hemen hızlı bir şekilde otomatik kapılarınızı tamir ediyoruz. İkizler Kepenk olarak, 6 yıldır deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz ile birlikte, otomatik kapıların bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Otomatik kapılarınızın uzun süre boyunca sorunsuz çalışmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin !

Güngören Kepenk Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Otomatik kepenk kapaklarınız açılmıyor ise bu sorunun birçok nedeni olabilir. Açma sorununun kumandanızdan kaynaklandığını düşünüyorsanız manuel açma kutusu ile açma işlemini deneyebilirsiniz. Manuel açma aparatını kullanarak açma işlemini gerçekleştiremiyor ve sorunu çözemiyorsanız kesinlikle tamir ya da parça değişimi ihtiyacınız vardır ve servis çağırmanız gerekmektedir. Güngören kepenk tamiri servisimizden faydalanmak için 0 533 123 39 38 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Kepenkleriniz Eskisi Kadar Hızlı Açılmıyor mu?

Kepenkleriniz eğer ki eskisi kadar hızlı çalışmıyorsa bakım zamanı gelmiş demektir. Bizler Güngören daraba tamircisi ekipleri olarak kepenklerinizde oluşan sorunları ve arızaları çok hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte adresinize ulaştıktan sonra hızlı bir şekilde arızayı tespit etmeye koyuluyoruz. Arızayı tespit ettikten sonra ise onarım ve tamirat işlemlerini hallediyoruz. Kepenginizin tamiratı sırasında eğer ki gereken bir parça kullanmak gerekiyorsa orjinal çıkma parçalarını kullanıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikamızı birleştirerek müşterilerimize  yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizde merak ettiğiniz bir konu veya sorunuz var ise bizlere 0 533 123 39 38 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Güngören Kepenk Servis Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz?

Güngören kepenk tamir ustaları ile servis hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kepenk arızalarının birden fazla nedeni ve çeşidi bulunabilir. Bu arızaların kaynakları ve şekli ancak usta kişiler tarafından tespit edilerek giderilebilir. Uzman çalışanlarımızdan servis desteği almak için web sitemizde yer alan formu doldurabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet taleplerinizi ekibimize iletmenizin ardından ekibimiz en hızlı şekilde adresinize ulaşacaktır. Servis ağımızın geniş ve donanımlı olması Güngören’in her noktasına kolaylıkla ulaşabilmemizi sağlamaktadır. Otomatik kepenk arıza tespiti yapılmasının ardından ekibimiz sizleri arıza ve süreç hakkında detaylı olarak bilgilendirmekte ve en kısa sürede arızayı gidermektedir.

Güngören kepenk servisi

Güngören Kepenk Tamir Fiyatları

Güngören kepenk tamir fiyatlarının belirlenmesinde bazı faktörler etkili olmaktadır. Tamir fiyatları, arızanın tespitinden sonraki süreçte hesaplanmaktadır. Öncelikle arıza sebebi bulunmalı ve parça değişimine ihtiyaç olup olmadığına bakılmalıdır. Bunun yanı sıra müşteri adreslerinin uzaklığı ve arızanın boyutu, kepenk çeşidi gibi faktörlerde fiyatlandırmalarda etkili olmaktadır.

İkizler Kepenk, müşterileri için her zaman uygun fiyat politikaları yürütmekte, müşterilerine ekonomik çözümler sunmaktadır. Ayrıca sağladığımız tüm hizmetlerimiz firma garantisi altındadır.

%100 güvenilir kepenk servis hizmetlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz an firmamıza ulaşabilirsiniz.