Fatih Kepenk Tamiri

    Fatih kepenk arıza servis ağımız, İstanbul’un tüm semtlerinde olduğu gibi Fatih semtinin de her bölgesinde kepenk motaj, tamir ve bakım hizmetlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.

Otomatik kepenk sistemleri, güvenliğin sağlanması açısından büyük öneme sahiptir. Kepenk seçimi alan ve müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak en uygun şekilde yapılmalıdır. Kepenk seçimi yapılırken doğru bir firma ile çalışıldığından da emin olunmalıdır. Kepenkler elektronik bir sistemin parçasıdır ve uzman kişiler tarafından hazırlanıp kurulmadığı takdirde verim alınması mümkün olmayacak sürekli olarak mali kayıp yaşanmasına neden olacaktır.

Fatih kepenk tamiri

Fatih’in önde gelen firmalarından olan İkizler Kepenk, tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmamız otomatik kepenk sistemleri konusunda yılları aşkın tecrübesi, usta çalışan kadrosu ve üst düzey kalitede malzeme kullanımı ile öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Fatih Otomatik Kapı Tamiri

Fatih otomatik kapı tamiri hizmetimiz ile, otomatik kapılarınız da oluşan hata ve donanım sorunlarını hızlı bir şekil de hallediyoruz. Herhangi bir eksik parça olması durumunda da firmamız tarafından yedek parça hizmeti sunuyoruz. Otomatik kapıların çalışma standartlarına tam uygun bir şekilde tamiratını yaparak verimini artıyoruz. Acil zamanlarınız da dahi hızlı müdahale ederek işlerinizin yarım kalmasına neden olmuyoruz. Hemen arayarak otomatik kapınızın tamiratını gerçekleştirebilirsiniz.

Arızalı Kepenkler İle İşinizi Zorlaştırmayın !

Fatih bölgesinde oturuyorsunuz ve kepenginiz arıza mı verdi? Hiç dert etmeyin, 0 533 123 39 38 numaralı telefonumuzu arayın. Hizmet bölgelerimizden olan Fatih daraba tamircisi hizmetimiz ile arıza veren ve sorun çıkartan kepenklerinizi çok hızlı bir şekilde arızaya müdahale ediyoruz. Kepenginiz de ilk başta ne tür bir sorun olduğunu tespit ediyor ve tam bozulan noktayı tamir ediyoruz. Bu sayede sizleri ekstra ücretlerden de kurtarmış oluyoruz. Tamirat sırasında çıkan ekstra parça montajları için de sizleri bildiriyoruz. Bizleri arayın, hemen tamirata gelelim.

Fatih Otomatik Kepenk Servisi Hangi Durumlarda Çağırılır?

Fatih otomatik kepenk servisi, çok kapsamlı bir hizmet türüdür. Servis hizmetlerimiz dahilinde, kepenk montajı, ihtiyaca uygun kepenk tasarım ve kurulumu, kepenk arıza tamiri gibi birçok hizmet sunulmaktadır.

Müşteriler kepenk seçimlerini bazı kriterler çerçevesinde yapmalıdır. Bu durum ileride yaşanacak sorunların önüne geçmek adına oldukça önemlidir.Kepenk sistemlerinin kurulacağı alan ile tercih edilen kepenk çeşidi uyumlu olmalıdır. Bunun için firmamız destek hizmetleri de sağlamakta, uzman görüşü ve müşteri istekleri doğrultusunda en uygun seçimin yapılmasına katkı sağlamaktadır.

Fatih kepenk servisi

Kepenk arıza durumlarında, kullandığınız kepenk türü ne olursa olsun servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız, manuel, elektrikli, motorlu, kepenklerin yanı sıra, pencere, araç ve garajlarda kullanılan kepenkler içinde kepenk tamir hizmetleri sunmaktadır.

Fatih Otomatik Kepenk Bakımı Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Fatih otomatik kepenk bakımı, servisimiz  ile birlikte semtin her noktasına ulaştırdığımız hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Otomatik kepenkler, periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Cihaz bakımlarının düzenli aralıklarla yapılmaması, arıza durumlarına davetiye çıkardığından dolayı yılda en az 1 kere yaptırılması önerilmektedir.