Esenyurt Kepenk Tamiri

Esenyurt kepenk tamiri hizmetimiz, semtin her bölgesine 7/24 geniş servis ağımız ile ulaştırılmaktadır. Firmamız servis hizmetlerini sağlarken, sürdürülebilir ticari ilişkiler hedeflemekte ve %100 müşteri memnuniyeti kazanmaya çalışmaktadır.

Geçmişten günümüze edindiğimiz yüksek müşteri memnuniyeti oranları firmamızın en büyük referansları niteliğindedir. Tüm İstanbul’da olduğu gibi Esenyurt semtinde de kepenk tamir servisi hizmetlerimiz ile öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Esenyurt Otomatik Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Kepenk tamir ve bakımlarınızın sorunsuz şekilde yapılabilmesi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Esenyurt kepenk tamiri

Otomatik kepenkler birçok farklı alanda kullanıldıklarından opsiyonel cihazlardır ve birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Her kepenk ve kapının farklı bir ya da birden fazla arıza durumu olabilir. Bu arızaların kaynağının bulunması ve arıza tespitinin en doğru şekilde yapılması oldukça önemlidir.

Otomatik kepenkler elektronik cihazlar olduğundan çok farklı arızalar ile karşı karşıya kalmak mümkün olsa da görülen en yaygın kepenk arızaları şunlardır;

  • Kepenk kapaklarının açılmaması veya kapanmaması
  • Kepenk kapaklarından ses gelmesi ve yavaş açılıp kapanması
  • Kepenk açılıp kapanırken çarpma veya takılma yaşanması
  • Kepenk çalıştırıldığı esnada tüm cihaz ya da motorundan sesler duyulması
  • Kepengin tamamen kendini kapatması ve tam anlamıyla bozulması

Bu sorunlardan birini ya da birkaçını aynı anda yaşamanız olasıdır. Bu sorunlar ile karşılaştığınızda bazı adımları takip ederek hemen ardından servis ile görüşme sağlamalısınız.

Takip etmeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir;

  • Kepenk motorunuzun fişini kontrol etmeli, gevşeme ya da temassızlık durumu var mı kontrol etmelisiniz.
  • Kepenk motorunuzu, arkasında yer alan sıfırlama düğmesine 10 saniye basılı tutarak sıfırlayın.
  • Motor vidalarını kontrol ederek, gevşeme olması halinde sıkın.
  • Kepenk motor kayışlarında gevşeklik ya da hasar olup olmadığını kontrol edin. Eğer kayışlar hasarlı ise değişmesi gerekecektir.
  • Kepenk motorunuzun rulmanlarını kontrol edin. Rulmanlar arızalı ise değişim gerekecektir.

Tüm bu adımları uygulamanızın ardından sorun hala devam ediyor ise başka hiçbir müdahalede bulunmadan servis talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Esenyurt’ta Ekonomik Ve Sorunsuz Daraba Tamiri Hizmeti

Hizmet yerlerimizden biri olan Esenyurt daraba tamircisi ekiplerimiz ile arıza ve sorun veren kepenklerinizi tamir ediyoruz. Kepenkler, zaman içerisinde açılıp kapandığından dolayı tahriş olabilmektedir. Bu tür arıza durumlarında kepenginize kesinlikle kullanıcı müdahalesinde bulunmamalıdır. Çünkü kepenkler, elektrik aksamlı çalıştıklarından dolayı küçük bir hata da beyninin yanmasına neden olabilmektedir. Firma olarak bizler, oluşan ne tür bir arıza olursa olsun her arızanın çözümcüsü oluyoruz. Firmamız ile tanışmak ve tamir yaptırmak isterseniz bizlere whatsapp veya telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Otomatik Kapı Tamiri

Esenyurt otomatik kapı tamiri hizmetimiz sayesin de, kapılarınızın bakımı ve tamiri için güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Sizlere profesyonel ekiplerimiz ile otomatik kapılarınızın sorunsuz çalışmaları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Otomatik kapılar, artık hayatımız da önemli bir yerde olduğundan dolayı anında arızalar verebiliyor. Bu da tabi ki herkesi işlerinden alıkoyuyor. İkizler Kepenk olarak Esenyurt ilçesinde bozulan otomatik kapılar için hızlı servis imkanı sunuyoruz. Hemen arayarak otomatik kapılarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Esenyurt Kepenk Tamir Fiyatları

Esenyurt kepenk tamir fiyatları, bazı faktörler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Arızanın boyutu sürecin en başından bilinmediğinden fiyat verilmesi mümkün değildir. Ayrıca kepenk tipine, boyut ve arızanın ciddiytine göre de fiyatlarda değişiklik olmaktadır. İşçilik maliyetleri ile müşteri konumu da fiyatların belirlenmesinde etkili olan faktörlerdir.

Esenyurt kepenk servisi

Esenyurt kepenk tamiri hizmetimiz için firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız geniş ve tam donanımlı servis ağı ile dilediğiniz an servis hizmetlerini sunmaya hazırdır.

Ayrıca tüm hizmetlerimiz firma garantisi ve yüksek kalite malzemeler ile sağlanmaktadır. 7/24 iletişim numaralarımız ve web sitemizde yer alan hizmet talep formu ile bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın! Kepenk arıza durumlarında bizi arayın, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturalım.