Başakşehir Kepenk Tamiri

Başakşehir kepenk tamiri ve bakım servisi hizmetlerimiz, kepenklerinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak ve güvenliğinizi artırmak için 7/24 siz müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Güvenilir ve kaliteli hizmet referanslarımız ile Başakşehir kepenk tamir servisi hizmetlerinde ilk sıralarda yer almaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, arızalarının onarımını en kısa sürede gerçekleştirmek ve ekonomik çözümler sunmak için uzman ekibimiz ile birlikte titizlikle çalışıyoruz. İkizler Kepenk olarak bizler müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirliğe büyük önem veriyoruz.

Başakşehir kepenk tamiri

Başakşehir Kepenk Tamiri Nasıl Yaptırılır?

Otomatik kepenkler, iş yeriniz veya mülkünüzün güvenliği için önemli bir rol oynayan elektronik sisteme sahip cihazlardır. Rahat kullanımı ve sunduğu diğer bir çok avantaj ile günümüzde geniş kullanım alanı bulmaktadır. Ancak bakımları aksatmak ve sürekli yoğun kullanım sonucunda bazı kepenk arızaları ortaya çıkabilir. Bu arızaların giderilmemesi ve kulak ardı edilmesi, güvenliğinizi riske atarken işlerinizin de aksamasına yol açar.

İşte bu noktada başakşehir otomatik kapı tamiri ekimiz ile birlikte, kepenklerinizin tamirini ve bakımını üstleniyor ve optimum performanslarını yeniden düzenleyerek verimli ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Başakşehir Kepenk Tamir ustalarımız ile tam yetkin eğitimli teknisyenlerimiz müşteri koordineli çalışarak arızaları en kısa sürede gidermektedir. Firmamız en son teknoloji ve bilgi birikimini kullanarak sorunları çok kısa bir sürede tespit eder ve müşterilerine etkili çözümler sunar. Tüm otomatik kapıların incelemesini titizlikle yaparak tamir veya bakım ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde belirlemekteyiz. Arıza ve diğer tüm durumlar hakkında müşterilerimizi bilgilendirdikten ve onayını aldıktan sonra, gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Kepenk tamiri, bakımı ve temizlenmesi gibi hizmetlerimiz ile kepenklerinizin verimliliği ve güvenirliğini arttırırken kullanım ömrünü de uzatmaktayız.

Kepenk Onarımı Taleplerine Hızlı Şekilde Geri Dönüş Sağlıyoruz

Başakşehir daraba tamircisi ekipleri olarak kepenklerde ve otomatik kapılarda oluşan her türlü arızaları çözüyoruz. Firmamızdan kepenk tamiri için hizmet almak istediğiniz zaman adresinize çok hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Sonra ekiplerimiz ile birlikte sizden kepengin ne tür bir sorununun olduğunu soruyoruz. Aldığımız cevaplar neticesinde arızayı doğru şekilde teşhis ederek onarımını yapıyoruz. Kepenginiz de ne tür sorun olursa olsun her türlü arızayı çözmeye hazırız. Başakşehir kepenk tamiri ekiplerimiz ile çözemeyeceğimiz hiç bir sorun yok. Firmamız ile iletişime geçmek isterseniz whatsapp üzerinden yazarak veya arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Başakşehir Sık Karşılaşılan Kepenk Arızaları Nelerdir?

Birçok kez değindiğimiz ve belirttiğimiz gibi kepenk arızalarının büyük kısmı bakımların aksatılmasından ve kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Arıza durumlarının önüne geçmenin en etkili yolu, periyodik olarak kepenk bakım ve temizliğinin yapılmasıdır. Bunların yanı sıra elektrik aksamlarında yaşanan düşük-yüksek voltaj gibi etmenlerde arızalara sebebiyet vermektedir.

En sık karşılaşılan otomatik kapı arızaları aşağıdaki gibidir.

  • Motor arızaları
  • Güç kaynağı arızaları 
  • Alıcı kart ve kumanda arızaları
  • Yay ve paletlerin sıkışması
  • Açma kapama aksamında oluşan arızalar
Başakşehir kepenk servisi

Başakşehir Kepenk Tamir Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Başakşehir kepenk tamir fiyatları belirlenirken, firmamız uygun ve ekonomik çözümler sunmaktadır. En uygun fiyat garantisi ile belirlenen fiyatlarda, konum, arıza çeşidi, otomatik kapı boyut ve çeşidi, parça değişeni gibi durumlar etkili olmaktadır. En doğru fiyatlandırmalar arıza tespitin ardından yapılmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz bize ulaşarak diledikleri an ücretsiz kepenk arıza tespiti talebinde bulunabilirler.

Detaylı bilgi ve servis talepleriniz için web sitemiz üzerinden form doldurabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.