Bakırköy Kepenk Tamiri

Bakırköy kepenk tamiri hizmetlerimize semtin her noktasından dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Firmamız, tüm İstanbul’da olduğu gibi Bakırköy’de de kepenk servis hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümler ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Bakırköy Güvenilir Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?

Ekibimiz kepenklerinizi tamir etmeden önce, kepenk tamir ustalarımız ile detaylı bir inceleme yapmaktadır. Kepek arızasının tespit edilmesinin ardından arızanın ve arızayı meydana getiren sebeplerin değerlendirilmesi gerçekleştirilmektedir. Tüm bu adımların ardından müşterilerimize detaylı bilgilendirmeler yapılmakta ve tamir süreci en şeffaf hali ile aktarılmaktadır. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin her birine firma güvencesi ile sorunlarının çözümü için en iyi seçenekleri sunmaktadır.

Bakırköy kepenk tamiri

Müşterilerimizin otomatik kapılarının çeşit ve arızalarının boyutuna özel tamir planı belirlenmektedir. Kepenk servis hizmetleri ile öncü firmalar arasında gösterilen İkizler Kepenk, müşteri referans ve memnuniyetleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda firmamız, sektörün en güvenilir ve kaliteli hizmet sunan isimleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Bakırköy Otomatik Kapı Tamiri

Bakırköy otomatik kapı tamiri ekibimiz ile birlikte otomatik kapılarınızın kart sistemlerinden her türlü arızasına kadar tamir işlerini üstleniyoruz. Otomatik kapılarda oluşan sorunları ivedilikle tespit ederek hızlı bir şekilde tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, tamir için geldiğimiz zaman otomatik kapılarınızın bakımını da gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetinizi ön planda tutarak en uygun fiyatları vermeye çalışıyoruz. 7/24 acil hizmet servisimiz ile de dilediğiniz saatler de yardımınıza koşuyoruz. Güvenliğinizi riske atmayın, bizleri arayın.

Bakırköy Otomatik Kepenk Servis Hizmetlerimiz Neleri Kapsıyor?

Bakırköy otomatik kapı servisi hizmetlerimiz geniş bir yelpazeye sahiptir. Tam donanımlı ekibimizde, sürecin her anı için işinde yetkin çalışanlar yer almaktadır. Servis hizmetlerimiz kapsamında;

Kepenk tamir hizmeti; Kepenk ve her türlü otomatik kapıların düzgün bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamak için rayların düzeltme ve ayarlama işlemleri, motor problemlerinin giderilmesi, kontrol panelini onarma veya değiştirme, kapı yayının değiştirilmesi gibi işlemleri yapmaktayız. Ayrıca güç kaynağı paketleri, kırık şerit kayışlarını veya kopan kabloları da onarmaktayız. Alıcı kaynaklı arızalar da ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde giderilmekte ve kepenk kullanımına derhal devam edilmesi sağlanmaktadır.

Kepenk bakım hizmeti; Otomatik kapıların verimli ve uzun ömürlü çalışması açısından kritik öneme sahip olan kepenk bakımları da servis hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Bakırköy kepenk tamiri hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin arıza tespitleri ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Müşteriye gerekli bilgilerin aktarılması ve onay alınması halinde onarım işlemlerine başlanmaktadır.

Daraba Tamiri Hizmetimiz İle Kepenk Sorunlarınızı Çözüyoruz

Kepenkler zaman zaman problemler ve arızalar çıkartabilmektedir. Bu durum her kişinin canını elbette ki çok sıkacaktır. Artık Bakırköy daraba tamircisi ekibimiz ile bu sorunları artık kafanızdan atmaya geldik. Uzman çalışanlarımız ile birlikte kepenklerinizde oluşan arıza, teknik hata ve diğer arızaları doğru şekilde tespit ederek onarımını yapıyoruz. Onarımı ve tamiri sırasında kullandığımız eşyaları doğru şekilde kullanarak sorunsuz şekilde yapıyoruz. Profesyonel kepenk tamiri ekibimize güvenin, içiniz rahat etsin.

Bakırköy Kepenk Bakım Ve Onarımları Yapılmazsa Ne Olur?

Bakırköy kepenk onarımı hizmetlerimizde tüm süreç boyunca titizlikle çalışmaktayız. Bakımları vaktinde yapılmayan kepenklerde ciddi arızalar meydana gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Can ve mal güvenliğinizin tam anlamıyla sağlanması açısından bakım işlemlerini aksatmadan yapmanız gerekir. Bu gibi durumlar ve kullanıma bağlı hatalar sonucu oluşan arızaların da en kısa sürede giderilmesi şarttır. Aksi halde sıkışan kepenk paletleri birinin üzerine düşebilir, arıza kaynaklı otomatik kapılarınızın hırsızlar tarafından kolaylıkla açılabilir ya da küçük arızalar daha büyüklerine davetiye çıkarabilir.

Tüm bu nedenler göz önünde bulundurularak kepenk bakımları ve ardından oluşan arızaların onarımları en hızlı şekilde yapılmalıdır.

Bakırköy kepenk servisi

Bakırköy Kepenk Tamir Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

Bakırköy kepenk tamir fiyatları, müşteri lokasyonu, arıza boyutu, parça değişeni, otomatik kapı çeşit ve boyutu gibi kriterler değerlendirilerek belirlenmektedir.

Firmamız her zaman en uygun fiyat garantisi ile hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır. İkizler Kepenk olarak her zaman yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Güvenilirliğimiz ve sistemimizdeki uzmanlığımızla Bakırköy ve tüm İstanbul’da  hizmetlerimiz konusunda firma güvencesi veriyoruz. Bize ulaşarak tüm kepenk servis hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.