Avcılar Kepenk Tamiri

Avcılar kepenk tamiri hizmetlerimiz ile semtin her bölgesinden müşterilerimize ulaşmaktayız. İkizler Kepenk, bölgede ki güçlü referansları ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Firmamız hizmetleri kapsamında tüm otomatik kapı sorunlarına hızlı ve ekonomik çözümler üretilmektedir. 

Avcılar kepenk tamiri

Avcılar Otomatik Kepenk Hizmetlerimiz

Avcılar, firmamızın güçlü servis ve müşteri ağına sahip bölgelerinden biridir. Tüm Avrupa yakasında olduğu gibi burada da hizmetlerimiz müşteri memnuniyet odaklı sunulmakta ve firmamız bu anlamda büyük başarılar elde etmektedir.  İlkelerimiz ve tam donanımlı servis ağımız ile avcılar kepenk tamiri servisimizi sunduğumuz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

  • Otomatik Kepenk Satışı

İkizler Kepenk, Avcılar semtinden müşterilerine çeşitli marka ve modellerde otomatik kepenklerin satışını yapmaktadır. Müşterilerimizin çeşitli  ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun kepenk seçenekleri sunmaktayız.

  • Otomatik Kepenk Montajı

Firmamız, Avcılar bölgesinde otomatik kepenk satın alan müşterilere profesyonel kepenk montaj hizmeti sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz, kepenklerin doğru ve güvenli bir şekilde montajını gerçekleştirmektedir.

  • Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenkleriniz için arıza tespiti, tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız. Otomatik kepenklerinizde herhangi bir arıza meydana geldiğinde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde deneyimli teknisyenlerimiz ile sorunu tespit ederek kepenklerin tamirini hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  • Kumanda ve Anahtar Değişimi

Firmamız tarafından Avcılar otomatik kepenkler kumandalarının ve anahtarlarının değiştirilme hizmeti sunulur. Kaybolan ve bozulan kumanda ve anahtarlarınızın değişimi firmamız tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  Müşterilerimizin  ihtiyaçlarına göre, firma garantisi altında yeni kumanda veya anahtarlar temin etmekteyiz.

  • Periyodik Otomatik Kapı Bakım Hizmeti

Otomatik kapılarınızın uzun ömürlü olması  ve verimli bir şekilde çalışması için periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. İkizler Kepenk,  müşterilere profesyonel periyodik bakım programları sunmakta ve kepenklerin düzenli olarak kontrol edilerek gerekli bakım işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Bakımları zamanında yapılmayan otomatik kapılar birçok arıza durumu ile karşılaşmanıza neden olarak mali açıdan yıpranmanızı sağlar. Bu nedenle bakımlar ertelenmeden tam vaktinde uzman kişilerce yaptırılmalıdır.

Avcılar Otomatik Kapı Tamiri

Avcılar otomatik kapı tamiri hizmetimiz ile otomatik kapılarınız da ve kepenkleriniz de yaşanan sorunları çözüyoruz. Otomatik kapılarınızın arızalarını hızlı bir şekilde tespit ediyor ve gereken tamiri hızlı bir şekilde yapıyoruz. Kapı motorlarından kart sistemlerine kadar her türlü problem için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Daraba Tamirinde Ve Onarımında Hızlı Bir Şekilde Yardımcı Oluyoruz

Avcılar daraba tamircisi firması olarak bozulan ve açılmayan kepenkleri ustalarımız ile tamir ediyoruz. Uzman teknisyenlerimiz ile birlikte kepenk de meydana gelen darbeleri, arızaları ve aşınmaları doğru yöntemlerle arızayı tespit ediyoruz. Tamir sırasında kullandığımız doğru ürünler ile de arızayı doğru bir şekilde tespit ediyor ve sorun neyse onun fiyatını müşterilerimizden talep ediyoruz. Hızlı bir şekilde adresinize ulaşarak onarım işlemini başlatıyor ve sizlerin vaktinden çalmayarak işlemleri hallediyoruz. Bilgi almak için 0 533 123 39 38 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Kepenk Tamiri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Avcılar otomatik kepenk servisi hizmetleri için fiyatlandırmalar yapılırken, lokasyon, otomatik kapının çeşiti, arızanın boyutu ve parça değişim ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır.

Ücretsiz Avcılar kepenk arıza tespiti hizmetlerimizden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz.

Firmamız tüm hizmetlerini %100 kaliteli malzeme, usta işçilik ve güvenilir firma garantisi ile sunmaktadır.

Avcılar kepenk servisi

Tüm bu hizmetlerimizden 7/24 kesintisiz faydalanabilirsiniz. Firmamız, her türlü otomatik kepenk hizmetleri için servis sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Hizmetler ve fiyatlar hakkında daha detaylı için bizimle iletişime geçin!